لوگوی برخی از مشتریان ، شرکت های خصوصی ‍‍‍‍، دولتی ، خصولتی ، نهادها و ارگان ها ، بانک ها و موسسات مختلف که تا کنون در خدمت رسانی به آنها موفق بودیم

 

 

آژانس تبلیغاتی و تابلوسازی ویونیز

 

 

آژانس تبلیغاتی و تابلوسازی ویونیز کار خود را سال ۱۳۸۴ در زمینه ساخت تابلوهای تبلیغاتی آغاز نمود ، و با بهره گیری از نیروی های مجرب و مکانیزم کاملا حرفه ای و تخصصی توانست بسرعت پیشرفتی چشمگیر در زمینه ی تابلوسازی و ساخت تابلوهای روان ، تلوزیون های شهری و… در استان البرز داشته باشد.
بعد از انجام موفقیت آمیزِ تعداد بسیاری از پروژه های تابلوسازی ، وارد رسته ی مهندسی ساختِ تخصصیِ بیلبوردهای درون شهری و اتوبانی ، با ابعادهای مختلف از ۱۲ مترمربعی تا ۶۰۰ مترمربعی و همچنین ساخت پل های عابر پیاده درون شهری و اتوبانی شد.
همکاری های متعددی با شهرداری و راهداری استان البرز ، تهران و قزوین و دیگر استان ها صورت گرفت و پروژه های عظیمی را به انجام رساند .
در حال حاضر با گردآواری تیم های تخصصی در زمینه های خلق و توسعه برند و مدیریت سازمانی ، نماسازی ، چاپ و بسته بندی ، طراحی و ایده پردازی ، عکاسی و تیزر سازی ، طراحی وبسایت و … که هر کدام از این تیم ها دارای سابقه ی اجرایی طولانی می باشند که تیم آژانس تبلیغاتی و تابلوسازی ویونیز را تکمیل نمودند .
در حال حاضر آژانس تبلیغاتی و تابلوسازی ویونیز کامل ترین مجموعه ی تبلیغاتی در استان البرز می باشد . از ویژگی های مهم این آژانس ، تخصصی ترین ، علمی ترین و در عین حال در قسمت اجرا نیز بسیار توانمند می باشد .
تابلو سازیحروف برجستهبیلبورد سازیساخت تابلو –  تبلیغات  در داخل و یا خارج کشور تخصص  ما میباشد