مربع ۴

خلق و توسعه برند ، تنظیم و طراحی برنامه های بازاریابی , فروش ، کمپین های تبلیغاتی


ویونیز با گردآوری مجموعه ای از متخصصین برندینگ، بازاریابی ، تبلیغات و فروش که در حدود دو دهه تجربه عملیاتی در بازار ایران (در شرکتهای بزرگ و کوچک ) می باشند، توانسته است آمیزه کم نظیری از دانش و تجربه را در کنار هم قرارداده تا بر این اساس بتواند در حوزه های برندینگ، بازاریابی ، فروش و تبلیغات، با بومی سازی مدلهای بین المللی علم برندینگ، راه کارهای اجرایی را برای سازمانها و شرکتهای ایران متناسب با محدودیتها و توانایی این سازمانها و با توجه به مختصات بازار شرکت ها بوجود آورده و بصورت خدمات مشاوره ای ، تحقیقاتی و برنامه ریزی و نظارت بر اجرا در اختیار شرکتها قرار دهد.

نقش و اهمیت تابلوسازی در برندینگ

 

کسب و کار و برند شما با تبلیغات دیده می شود اگر دوست دارید زیباتر دیده شوید پس هیچگاه نقش تابلو سازی تبلیغاتی را نادیده نگیرید. در حقیقت، در شبانه روز هزاران نفر تابلوی تبلیغاتی شما را در سطح شهر می بینند و یک تابلوساز حرفه ای و باسابقه بهترین یاری را در طراحی و ساخت تابلو به شما خواهد رساند.
اهمیت داشتن یک تابلوی جذاب و گیرا برای کسب و کارهای نوپا دوچندان میشود. بسیاری از این کسب و کارها برای جذب هرچه بیشتر مشتری و تثبیت برند خود نیاز به بیشتر دیده شدن دارند. یک تابلوی فروشگاهی جذاب با طراحی متفاوت و ساخت با کیفیت، کمک بسیاری به این کسب و کارها خواهد کرد.
یک تابلوی مغازه یا فروشگاه باید شفاف و پرنور باشد و در شب نیز درخشنده و متمایز باشد. در این تابلو باید استاندارد های بالای کسب و کارتان را نشان دهید و خود را از دیگران متمایز کنید. تابلوی تبلیغاتی کدر، کوچک و کم نور نمی‌تواند پیامتان را به درستی منتقل کند. استفاده از لامپ های اس ام دی با کیفیت و اصل نقش بسزایی در درخشندگی، ماندگاری و مصرف انرژی تابلوی شما دارد.
وجود تابلوی تبلیغاتی در مسیرهای پرتردد اهمیت زیادی دارد، زیرا میتواند توجه جریان ترافیکی و نگاه افراد را بسوی شما جلب کند و آنها را به مشتریانی تبدیل کند که به شما مراجعه میکنند. توانایی تابلوسازی حرفه ای در طراحی و ساخت تابلو و استفاده از لامپ های اس ام دی اورجینال تاثیر بسیاری در تابلوی حروف برجسته شما خواهد داشت.
استفاده از شیوه های جدید، طرح های مدرن و کیفیت برتر نقش بسزایی در جذابیت یک تابلو دارد. امروزه پیشرفت صنعت تابلوسازی به گونه ای است که هر سال سبک و متریال جدیدی در این صنعت به بازار عرضه میگردد. کیفیت لامپ ها روز به روز در حال افزایش است. تابلوهای فلکسی و فلزی جای خود را به تابلوهای حروف برجسته و چلنیوم و پلکسی دادند. تابلوهای مدرن نیز جایگزین چلنیوم و پلکسی میشوند. به یاد داشته باشید که یک تابلو باکیفیت سالیان سال مورد استفاده خواهد گرفت و نگرانی های شما را در مورد سوختگی یا افت نور لامپ ها، تغییر رنگ تابلو در برار نور آفتاب یا بارندگی و سرما را مرتفع خواهد کرد.
برای دیدن نمونه تابلوهای مدرن و جدید و پروژه های غول پیکر تابلوسازی به بخش پروژه های تابلوسازی سایت مراجعه نمایید

 

آژانس تابلوسازی و تبلیغاتی ویونیز در حوزه تبلیغات محیطی ، تابلوسازی ، نمای ساختمان و توسعه برند ، رزومه ای پربار از همکاری با بزرگترین برندهای فعال در کشور را دارا میباشد

 

تاثیرات تابلوسازی در افزایش درآمد و سود کسب و کار

 

امروزه به دلیل ازدیاد رقبا در هر حرفه یا مشاغلی ، صاحبین مشاغل مجبور به استفاده از ترفندهای تبلیغاتی برای شناساندن و معرفی برند خود به مشتریان می باشند و تاثیرات تابلوسازی هر کالا یا خدمتی که نام آن برای عموم مردم آشناست نشانگر صرف هزینه های تبلیغاتی بالاتر می باشد . تابلوسازی یکی از شیوه های تبلیغاتی رایج است و امروزه هنگام گذر از معابر انواع تابلو سر در مغازه را مشاهده می کنید که گاهی اوقات بعضی از تابلوها به قدری زیبا و هنرمندانه طراحی شده اند که برای ما جالب به نظر می رسد و چند ثانیه ای مکث کرده و در مورد متن درج شده بر روی آن کنجکاو می شویم.

 

ساخت تابلو تبلیغاتی تاثیرگذار

 

انواع تابلو سردرمغازه زمانی می تواند در میزان جذب مشتری موثر باشد که به صورت هوشمندانه ، خلاق و استراتژیک طراحی شود . درواقع مزمون پبام تبلیغاتی موجود بر روی تابلو از اهمیت ویژه ای برخوردار است . چون نمی توان از متون بلند بالا در تابلوسازی استفاده نمود بنابراین متن کوتاهی که بر روی آن درج می شود بهتر است آهنگین باشد و با همان چند کلمه کوتاه معرف برند یا محصول باشد یا اینکه طوری طراحی شود که ذهن بیننده را درگیر نماید و بیننده نسبت به پیام تبلیغاتی کنجکاو شود و در مورد آن پرس و جو نماید.
یک طراحی تابلو مغازه زیبا می تواند تاثیر بصری خوبی بر روی افکار رهگذران داشته باشد . تابلو مغازه با شکل ها ، رنگ ها و شیوه های مختلف ساخته می شوند که امروزه نیز شرکت ها و موسسات ساخت تابلوهای تبلیغاتی زیادی وجود دارد بنابراین اگر می خواهید تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان مدنظر خود داشته باشید به مراکز معتبری رجوع کنید که شناخت کافی به بازار و رقبای مرتبط با کسب و کار شما داشته باشند و بتوانند با توجه به هدف کسب و کار شما بازار و رقبا را کاملا شناسایی کرده و نمونه طرح تابلو مغازه شما را طوری طراحی نمایند که از سایر رقبا پیشی بگیرید .

 

تاثیرات تابلوسازی در نمای تابلو

 

اینکه یک تابلو تبلیغاتی در چه شرایطی نصب شود علاوه بربهتر دیده شدن تابلو ، تاثیر زیادی در نمای فضای شهری نیز دارد . چیدمان تابلوهای تبلیغاتی انبوه با ترکیب رنگی ناهمگون و ابعاد مختلف در یک مکان به صورت نزدیک به هم نه تنها نمی تواند تاثیر مطلوبی در جذب مشتری داشته باشد بلکه باعث دلزدگی از آن مکان و سردرگمی می شود .
اخیرا در اکثر کشورها برای تبلیغات شهری و نصب تابلوهای تبلیغاتی همچون ارتفاع مجاز از زمین ، ابعاد تابلو ، تعیین مرز برای نصب عمودی یا افقی بودن تابلو ، رنگ و فونت بکار رفته در تابلو قوانینی درج شده است که پیروی از آن قوانین نظم و زیبایی خاصی به محیط می بخشد که نه تنها نظم شهر مخدوش نمی کند بلکه تابلوها جلوه زیبایی به منظر شهری ارائه می کنند و مشتری پسندتر می شوند و می توانند به هدفی که برای آن طراحی و پیاده سازی شده اند دست یابند.

 

انواع تابلو سردرمغازه

 

ساخت تابلو مغازه برای معرفی برند و محصول یا خدمت ارائه شده راهی برای رشد و شناساندن کسب وکار به افرادی است که روزانه در حال عبورومرور هستند وتاثیرات تابلوسازی اگر شما در سر درمغازه خود تابلویی نصب نکرده اید قطع به یقین کمتر دیده خواهید شد . انواع تابلو مغازه که می توانید مورد استفاده قرار دهید بسیار زیاد است ، قیمت تابلو سر در مغازه به میزان بودجه و کیفیتی که مدنظر شما مشتریان گرامی می باشد بستگی دارد ، هر چه هزینه بیشتری صرف نمایید تابلو بهتر و باکیفیت تری نصب می کنید که عمر و دوام بیشتری داشته باشد . تابلو مغازه در انواع متفاوتی همچون تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو با حروف برجسته، تابلو استیل طلایی، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم کریستالی، تابلو چلنیوم پانچ شده، تابلو استیل طلایی ، ترموود ، کامپوزیت طراحی و پیاده سازی می شود که در تعداد رنگ ، میزان برجستگی حروف ، نورپردازی و نمای تابلو تنوع بسیار است و مشتری می تواند براحتی هر طرح و مدل مدنظر خود را انتخاب نماید .

 

کدام مدل را انتخاب کنیم ؟

 

اینکه چه نوع تابلویی را انتخاب نماییم تاثیرات تابلوسازی بسته به سلیقه و بودجه مشتری دارد که بیشترتابلوهایی که در منظر شهری می بینیم تابلوهای ساده با نوشته است که فقط معرف کسب و کار می باشد اما اگر می خواهید تابلویی داشته باشید که بیشتر در ذهن رسوخ نماید و تاثیرگذارتر باشد همچنین جلوه زیبایی به مکان کسب و کار شما بخشد بهتر است از تابلو چلنیوم یا حروف برجسته استفاده نمایید چرا که این تابلوها دارای روشنایی و نورپردازی هستند و نمای ویژه ای به مکان می بخشند .
تابلو سازی – بیلبورد سازی – ساخت تابلو – چنلیوم – ساخت بیلبورد – بیلبورد در اتوبان – بیلبورد در سطح شهر – تبلیغات –  تابلو برجسته – طراحی – ویونیز